ikona tel
close Skontaktuj się z nami
+48 729 927 866
biuro@helixsystem.pl
PL EN DE

Kubełki elewatorowe (czerpaki)

Kubełki Elewatorowe (czerpaki)

Kubełki do przenośników taśmowych pionowych stanowią ekonomiczne rozwiązanie dla transportu pionowego produktów drobnoziarnistych, ziarnistych, sypkich i rozdrobnionych. W naszej ofercie posiadamy szeroką gamę kubełkiów elewatorowych. Kubełki dostępne są w różnych rozmiarach wykonujemy je w wersji spawanej. Materiał konstrukcyjny: wykonanie ze stali węglowej, nierdzewnej lub innej na życzenie Klienta. 

 

 

Schemat pomiaru kubełka elewatorowego (czerpaka)

 

Przykłady wykonania kubełka elewatorowego (czerpaka)

 

Śruba czerpakowa, do elewatora kubełkowegoW ofercie posiadamy spory zasób śrub znanych jako DIN 15237 lub śruba do pasów czerpakowa o wymiarach: M6, M8, M10 i M12.

Śruby te są nieodzownym elementem do montowania kubełków elewatorowych do pasów. Prezentowany przez nas produkt spełnia wszystkie wymagania narzucone przez normy europejskie. 

Produkt do pasów oferujemy w wielu wariantach , a także wykonaną w różnych gatunkach materiałów takich jak: 

- stal nierdzewna A2,

- stal kwasoodporna A4

- oraz w klasie wytrzymałości 5.6 / 5.8 / 8.8 / 10.9 / 12.9.

 

 

Kubełki elewatorowe/czerpaki

Gdzie zastosować nasze kubełki do elewatorów?

W naszej ofercie posiadamy szeroką gamę rozmiarów i rodzajów kubełków do elewatorów o różnorodnym zastosowaniu. Czerpaki wykorzystywane są w przemyśle do transportowania takich produktów, jak np. cement, wapno, kruszywo, węgiel czy nawozy. Kubełki do elewatorów naszej produkcji znajdują zastosowanie także w rolnictwie do przenośników, m.in. do zbóż, pasz, nasion i cukru.

Dlaczego produkowane przez nas czerpaki są wyjątkowe?

Dla naszych klientów jesteśmy w stanie przygotować kubełki do elewatorów wyposażone w dodatkowe wzmocnienia oraz w perforacje, co czyni naszą ofertę jeszcze bardziej rozbudowaną. Na specjalne życzenie możemy wzmocnić tylną lub przednią ścianę oraz zaoferować otwory na ściankach bocznych i przednich. Czerpaki mogą różnić się wymiarami, ale także materiałem wykonania, wszystko uzależnione jest od ich finalnego zastosowania. Dostosowane kubełki do elewatorów pozwolą tym samym na nieprzerwaną pracę elewatorów i przenośników pionowych.

Social Media

facebook instagram