ikona tel
close Skontaktuj się z nami
+48 729 927 866
biuro@helixsystem.pl
PL EN DE

Obszar zastosowań

Obszar zastosowań

Przenośniki ślimakowe Głównym obszarem zastosowań są przenośniki ślimakowe, które dzięki obracającemu się wałowi z osadzonymi piórami transportują materiał. 
Silosy i zbiorniki Przenośniki śrubowe stosuje się jako urządzenie odbierające materiał spod różnego rodzaju zbiorników i silosów. Służą również do dozowania produktów w procesach technologicznych.
Wiertnice i świdry Wiertnice wykorzystywane w procesie wiercenia otworów w ziemi np. podczas wiercenia studni głębinowych lub ław fundamentowych o przekroju kołowym. Dla wiertnic stosuje się pióra w wykonaniu ze stali Hardox 400 – stal o wysokiej odporności na ścieranie.
Rolnictwo W przemyśle rolniczym pióra znajdują zastosowanie przy systemach rozładowczych, w urządzeniach tj. przyczepy rolnicze, paszowozy, suszarnie, rozrzutniki.
Oczyszczalnie ścieków Przenośnik ślimakowy to podstawowe urządzenie wchodzące w skład maszyn stosowanych w oczyszczalniach ścieków przemysłowych. Urządzenie m.in. transportuje osady ściekowe lub muł z sitopiaskownika.
MieszalnikiMieszadła lemieszowe lub wstęgowe stosowane są w mieszalnikach wykorzystywanych w przemyśle spożywczym, farmaceutycznym lub chemicznym.
Social Media

facebook instagram