ikona tel
close Skontaktuj się z nami
+48 729 927 866
biuro@helixsystem.pl
PL EN DE

Usługi

1. Regeneracja wałów i pomiary u Klienta. 

Świadczymy usługi regeneracji wałów przenośników ślimakowych. Zrealizujemy wykonanie nowych wałów lub odbudujemy wyeksploatowane pióra na istniejącym rdzeniu. 

W naszej ofercie posiadamy również usługę pomiaru wału w siedzibie Klienta. W sytuacji gdy wał już jest bliski zużycia i awarii nasz konstruktor dokona inwentaryzacji wału.

Po wykonaniu inwentaryzacji wykonamy zamiennik wału według przeprowadzonych pomiarów. Pozwoli nam to aby zachować ciągłość twojej produkcji.

 


 

2. Usługi spawalnicze oraz ślusarskie. 

Nasza firma oferuje spawanie wszelkiego rodzaju konstrukcji wykonanych ze stali zwykłej oraz kwasoodpornej. Współpracujemy z klientami indywidualnymi i przedstawicielami małych i średnich przedsiębiorstw.

Nie boimy się wyzwań, a usługi zawsze wykonujemy z dbałością o nawet najmniejsze szczegóły. Mając na uwadze ponadprzeciętny profesjonalizm wykorzystujemy metody spawania MIG/MAG oraz TIG.

Zakres usług: spawanie konstrukcji wsporczych, bram, ogrodzeń, podestów, mebli i innych obiektów stalowych i metalowych oraz zamówienia indywidualne na powierzonej dokumentacji Klienta.

 

 

         

 

 

 

 

 

 

 


 

3. Piaskowanie, cynkowanie i malowanie proszkowe.

Aby sprostać wysokim wymaganiom naszych klientów w kooperacji oferujemy usługi zabezpieczenia antykorozyjnego, obejmujące m.in.:

- śrutowanie/piaskowanie,

- cynkowanie,

- malowanie proszkowe,

Jeśli potrzebujesz trwałego wykończenia wysokiej jakości, rozwiązaniem może być malowanie proszkowe. Malowanie proszkowe to proces malowania na sucho, który cieszy się coraz większą popularnością ze względu na swoją wydajność, trwałość i minimalny wpływ na środowisko.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Social Media

facebook instagram