ikona tel
close Skontaktuj się z nami
+48 729 927 866
biuro@helixsystem.pl
PL EN DE

O nas

Firma HELIX SYSTEM jest bezpośrednim producentem piór ślimakowych z wykorzystaniem najnowszej i innowacyjnej technologii formowania piór na zimno. Firma powstała w celu zaspokojenia potrzeb rynku Polskiego jak również Europejskiego.

 

Produkujemy pióra oraz wały ślimakowe o najwyższej jakości dostosowane do indywidualnych potrzeb Klientów. Ponadto przy usłudze regeneracji wałów wykonujemy pomiary w siedzibie Klienta. Szczególny nacisk kładziemy na szybką reakcje na potrzeby Kontrahentów stawiając ich zadowolenie na pierwszym miejscu. Oferujemy fachowe doradztwo techniczne, stawiamy na terminowość oraz konkurencyjne ceny.

Zakres naszej oferty obejmuje również części zamiennie do maszyn i urządzeń m.in. el. maszyn wibracyjnych, przenośników taśmowych i elewatorów kubełkowych. 

Stale się rozwijamy, poszukując nowych rozwiązań i wzbogacając nasz park maszynowy. Gwarantujemy naszym Klientom profesjonalizm w obsłudze oraz realizacje potrzeb z jakimi zgłaszają się do naszej firmy.

 

Zapraszamy do współpracy firmy z branży jak i bezpośrednich Klientów. Nasza wysoko wyspecjalizowana i doświadczona kadra sprosta każdemu wyzwaniu!

 

Nasza technologia

Postawiliśmy na najbardziej zaawansowaną technologie na świecie procesu formowania piór na zimno. Proces gwarantuje idealne wymiary i powtarzalność niezależnie od grubości i użytych materiałów.

Specjalistyczne oprogramowanie definiuje parametry cięcia wypalania laserowgo i pracy gięcia piór. Maszyna sterowana numerycznie zapewnia precyzję i wysoką jakość procesu gięcia piór na zimno. 

Prezentujemy jak nasza technologia wyróżnia nas na tle standardowych rozwiązań rozwiązując dotychczasowe problemy Klientów. Przerwy między
wałem a piórem
Niedopasowane
końce piór
Niedopasowane
końce piór
Social Media

facebook instagram