ikona tel
close Skontaktuj się z nami
+48 729 927 866
biuro@helixsystem.pl
PL EN DE

Produkcja

1 krok

Zamówienie

W odpowiedzi na Twoje zapytanie ofertowe przy standardowych rozwiązaniach otrzymasz tego samego dnia ofertę. Przy specjalnych realizacjach służymy doradztwem i pomocą.

formularz zapytania

2 krok

Przyjęcie zamówienia

Wprowadzenie parametrów z Twojego zamówienia do dedykowanego oprogramowania, które generuje plik dxf. Następnie operator na wypalarce laserowej wypala wyspecyfikowaną z zamówienia stal o zadanej grubości.

formularz zapytania

3 krok

Produkcja

Z wykorzystaniem innowacyjnej prasy następuje gięcie piór. Każde pojedyncze pióro po etapie gięcia podlega kontroli jakości i sprawdzeniu zgodnie z parametrami z zamówienia. Nasze specjalistyczne pióra ślimakowe minimalizują błędy spasowania piór występujące przy klasycznym sposobie wykonania. Dzięki temu nasi Klienci zyskują czas i pieniądze. 

formularz zapytania

4 krok

Dostawa

Ty decydujesz jak przebiegnie dostawa. W zależności od preferowanych wytycznych Klienta oferujemy opakowanie dostosowane do zlecenia. Twoje zamówienie pakujemy na europalecie lub w karton odpowiednio zabezpieczając towar na czas transportu. Wszystkie zamówienia są przez nas specjalnie oznaczane. Oznaczony produkt wykorzystasz bezpośrednio do dalszej produkcji, co pozwoli Ci zaoszczędzić czas. Nasza siedziba mieści się blisko zjazdu z autostrady A4 – co ułatwi dostawę do Twojej firmy. Czas dostawy wynosi średnio do 7 dni roboczych.

formularz zapytania

Social Media

facebook instagram