ikona tel
close Skontaktuj się z nami
+48 729 927 866
biuro@helixsystem.pl
PL EN DE

Kulki do czyszczenia sit

Kulki do czyszczenia sit

Kulki do czyszczenia sit – KUW (kulkowe urządzenie wspomagające samooczyszczanie sita).  W naszej ofercie posiadamy kulki o różnych rozmiarach oraz w zależności od przeznaczenia ze względu na przemysł i temperaturę pracy. Kulki do czyszczenia sit wykonywane są z pełnej gumy na bazie kauczuku naturalnego (NR), silikonu (MQ), nitrylu (NBR), EPDM i butadienowo-styrenowego (SBR).


Kulki do sit – główne zastosowania

Czyszczenie sit z zanieczyszczeń, które zatykają pokłady sitowe w procesie przesiewania, nie należy do najłatwiejszych. Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów, w naszej ofercie posiadamy zapobiegające zapychaniu kulki do przesiewaczy. Wykonane z najwyższej jakości gumy, używane są do oczyszczania sit drucianych, w których frakcjonowane są różnego rodzaju materiały sypkie. W zależności od bazy kauczukowej kulki mają różne parametry fizyko-chemiczne, różnią się m.in. twardością wyrażaną w Sha lub odbojnością podawaną w %.

Kulki do przesiewaczy na życzenie klienta

Kulki do sit wykonujemy zgodnie z ustaleniami dokonanymi z Klientem. Na podstawie indywidualnych parametrów dobieramy materiał i odbojność. Zgodnie z życzeniem przygotowujemy modele, które dysponują określoną odpornością na ścieranie oraz rodzajem materiału. Nasze kulki do przesiewaczy mogą mieć różnorodne średnice, wagę oraz twardość. Oferujemy fachowe doradztwo w zakresie ich doboru.

Social Media

facebook instagram